Today Visit  2,306 [ All 7,740,832 ]
Today Check 3,775 [ All 13,263,680 ]
Thai English
Train No.
13
Type
Special Express
Start-Final
Bangkok - Chiang Mai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
19:35
2
Sam Sen
19:48
19:50
3
Bang Sue Junction
19:56
19:57
4
Bang Khen
20:07
20:08
5
Lak Si
20:14
20:15
6
Don Muang
20:21
20:23
7
Rangsit
20:31
20:32
8
Ayutthaya
21:06
21:07
9
Lop Buri
21:58
22:00
10
Nakhon Sawan
23:28
23:31
12
Phichit
1:06
1:07
13
Phitsanulok
1:47
1:49
14
Uttaradit
3:05
3:08
15
Sila At
3:11
3:21
16
Den Chai
4:16
4:19
17
Ban Pin
4:52
4:53
18
Nakhon Lampang
6:30
6:33
19
Khun Tan
7:32
7:37
20
Lamphun
8:19
8:21
21
Chiang Mai
08:40
00:00