Today Visit  3,269 [ All 6,682,340 ]
Today Check 5,565 [ All 11,478,966 ]
Thai English
Train No.
13
Type
Special Express
Start-Final
Bangkok - Chiang Mai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
00.00
19.35
2
Sam Sen
19.48
19.50
3
Bang Sue Junction
19.56
19.57
4
Bang Khen
20.07
20.08
5
Lak Si
20.14
20.15
6
Don Muang
20.21
20.23
7
Rangsit
20.31
20.32
8
Ayutthaya
21.06
21.07
9
Lop Buri
21.58
22.00
10
Nakhon Sawan
23.28
23.31
11
Phichit
01.06
01.07
12
Phitsanulok
01.47
01.49
13
Uttaradit
03.05
03.08
14
Sila At
03.11
03.21
15
Den Chai
04.16
04.19
16
Ban Pin
04.52
04.53
17
Nakhon Lampang
06.30
06.33
18
Khun Tan
07.32
07.37
19
Lamphun
08.19
08.21
20
Chiang Mai
08.40
00.00