Today Visit  290 [ All 7,662,870 ]
Today Check 418 [ All 13,136,747 ]
Thai English
Train No.
133
Type
Rapid
Start-Final
Bangkok - Nong Khai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
20:45
2
Sam Sen
20:57
20:59
3
Bang Sue Junction
21:04
21:06
4
Bang Khen
21:16
21:17
5
Lak Si
21:23
21:24
6
Don Muang
21:30
21:31
7
Rangsit
21:40
21:41
8
Ayutthaya
22:17
22:18
9
Ban Phachi Junction
22:37
22:38
10
Saraburi
23:01
23:02
11
Kaeng Khoi Junction
23:13
23:15
12
Lam Narai
0:40
0:43
13
Phaendin Thong
1:05
1:09
14
Khok Khli
1:23
1:27
15
Bamnet Narong
2:23
2:24
16
Chatturat
2:42
2:43
17
Ban Luam
3:10
3:11
18
Bua Yai Junction
3:47
3:57
19
Nong Bua Lai
4:09
4:10
20
Muang Phon
4:30
4:31
21
Ban Phai
4:56
4:59
22
Khon Kaen
5:32
5:35
23
Nam Phong
6:05
6:06
24
Khao Suan Kwang
6:20
6:21
25
Non Sa-at
6:33
6:34
26
Huai Koeng
6:42
6:45
27
Kumphawapi
6:55
6:56
28
Huai Sam Phat
7:06
7:07
29
Udon Thani
7:33
7:40
30
Nong Khai
8:35
8:35