Today Visit  3,003 [ All 8,721,645 ]
Today Check 4,419 [ All 14,855,853 ]
Thai English
Train No.
134
Type
Rapid
Start-Final
Nong Khai - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Nong Khai
18:30
2
Udon Thani
19:13
19:19
3
Huai Sam Phat
19:40
19:41
4
Kumphawapi
19:50
19:51
5
Huai Koeng
19:59
20:00
6
Non Sa-at
20:08
20:09
7
Khao Suan Kwang
20:21
20:22
8
Nam Phong
20:36
20:37
9
Khon Kaen
21:04
21:06
10
Ban Phai
21:38
21:41
11
Muang Phon
22:04
22:05
12
Nong Bua Lai
22:23
22:24
13
Bua Yai Junction
22:36
22:46
14
Ban Luam
23:17
23:18
15
Chatturat
23:42
23:43
16
Bamnet Narong
23:59
0:01
17
Lam Narai
1:21
1:24
18
Kaeng Khoi Junction
2:35
2:37
19
Saraburi
2:51
2:52
20
Ban Phachi Junction
3:21
3:22
21
Ayutthaya
3:47
3:48
22
Rangsit
4:30
4:32
23
Don Muang
4:40
4:42
24
Lak Si
4:48
4:50
25
Bang Khen
4:59
5:01
26
Bang Sue Junction
5:12
5:14
27
Sam Sen
5:20
5:22
28
Bangkok
5:45
5:45