Today Visit  2,402 [ All 7,740,928 ]
Today Check 3,924 [ All 13,263,829 ]
Thai English
Train No.
135
Type
Rapid
Start-Final
Bangkok - Ubon Ratchathani
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
6:40
2
Sam Sen
6:53
6:55
3
Bang Sue Junction
7:02
7:12
4
Bang Khen
7:22
7:23
5
Lak Si
7:30
7:31
6
Don Muang
7:37
7:39
7
Rangsit
7:48
7:49
8
Chiang Rak
7:56
7:57
9
Ayutthaya
8:25
8:26
10
Ban Phachi Junction
8:47
8:48
11
Nong Saeng
8:57
8:58
12
Saraburi
9:09
9:10
13
Kaeng Khoi Junction
9:22
9:23
14
Pha Sadet
9:46
9:47
15
Muak Lek
10:13
10:14
16
Pak Chong
10:52
10:56
17
Sikhiu
11:36
11:37
18
Sung Noen
11:46
11:47
19
Nakhon Ratchasima
12:12
12:24
20
Thanon Chira Junction
12:30
12:31
21
Tha Chang
12:50
12:51
22
Chakkarat
13:05
13:06
23
Huai Thalaeng
13:29
13:30
24
Lam Plai Mat
13:47
13:48
25
Thamen Chai
13:58
13:59
26
Buri Ram
14:19
14:22
27
Huai Rat
14:31
14:32
28
Krasang
14:44
14:45
29
Lam Chi
14:58
14:59
30
Surin
15:07
15:10
31
Sikhoraphum
15:40
15:41
32
Samrong Thap
15:59
16:06
33
Huai Thap Than
16:19
16:20
34
Uthumphon Phisai
16:34
16:35
35
Si Sa Ket
17:00
17:03
36
Kanthararom
17:26
17:27
37
Huai Khayung
17:38
17:39
38
Ubon Ratchathani
18:00
18:00