Today Visit  2,836 [ All 9,292,009 ]
Today Check 4,442 [ All 15,771,327 ]
Thai English
Train No.
212
Type
Ordinary
Start-Final
Taphan Hin - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Taphan Hin
5:30
2
Dong Takhop
5:38
5:39
3
Ho Krai
5:46
5:47
4
Bang Mun Nak
5:53
5:54
5
Wang Krang
6:01
6:02
6
Chumsaeng
6:12
6:13
7
Khlong Pla Kot
6:23
6:24
8
Thap Krit
6:31
6:32
9
Bung Borapret
6:39
6:40
10
Pak Nam Pho
6:47
6:50
11
Nakhon Sawan
6:56
7:01
12
Khao Thong
7:11
7:15
13
Noen Makok
7:25
7:31
14
Hua Ngiu
7:38
7:41
15
Nong Pho
7:47
7:48
16
Hua Wai
7:56
7:57
17
Ban Takhli
8:08
8:09
18
Phon Thong
8:14
8:15
19
Chong Khae
8:23
8:24
20
Chansen
8:31
8:32
21
Rong Rien Chansen
8:34
8:35
22
Ban Mi
8:46
8:47
23
Khok Kathiam
9:03
9:04
24
Tha Khae
9:11
9:12
25
Lop Buri
9:17
9:18
26
Ban Klap
9:29
9:30
27
Nong Don
9:36
9:37
28
Ban Mo
9:44
9:45
29
Tha Rua
9:52
9:53
30
Nong Wiwat
9:59
10:00
31
Ban Phachi Junction
10:07
10:08
32
Ayutthaya
10:26
10:27
33
Bang Pa-in
10:38
10:39
34
Khlong Phutsa
10:46
10:47
35
Chiang Rak Noi
10:52
10:53
36
Chiang Rak
11:01
11:02
37
Rangsit
11:08
11:09
38
Don Muang
11:18
11:19
39
Lak Si
11:25
11:26
40
Bang Khen
11:32
11:33
41
Nikhom Rotphai Khomo Sip-et
11:39
11:40
42
Bang Sue Junction
11:44
11:46
43
Sam Sen
11:53
11:55
44
Bangkok
12:10
12:10