Today Visit  1,354 [ All 7,752,518 ]
Today Check 2,059 [ All 13,282,635 ]
Thai English
Train No.
42
Type
Special Express
Start-Final
Yala - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Yala
14:55
2
Pattani
15:18
15:19
3
Hat Yai Junction
16:18
16:23
4
Phatthalung
17:34
17:36
5
Thung Song Junction
18:58
19:03
6
Khlong Chan Di
19:24
19:25
7
Ban Song
19:49
19:50
8
Na San
20:04
20:05
9
Surat Thani
20:31
20:41
10
Chaiya
21:07
21:08
11
Lang Suan
21:51
21:52
12
Sawi
22:20
22:21
13
Chumphon
22:43
22:49
14
Pathiu
23:09
23:10
15
Bang Saphan Yai
0:18
0:19
16
Prachuap Khiri Khan
1:16
1:17
17
Wang Phong
2:02
2:03
18
Hua Hin
2:18
2:22
19
Phetchaburi
3:08
3:10
20
Rachaburi
3:48
3:50
21
Ban Pong
4:18
4:19
22
Nakhon Pathom
4:36
4:38
23
Sala Ya
5:01
5:02
24
Bang Bamru
5:16
5:18
25
Bang Sue Junction
5:33
5:35
26
Sam Sen
5:41
5:43
27
Bangkok
5:55
5:55