Today Visit  2,507 [ All 7,274,942 ]
Today Check 4,214 [ All 12,490,495 ]
Thai English
Train No.
42
Type
Special Express
Start-Final
Yala - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Yala
14:55
2
Pattani
15:18
15:19
3
Hat Yai Junction
16:18
16:23
4
Phatthalung
17:34
17:36
5
Thung Song Junction
18:58
19:03
6
Khlong Chan Di
19:24
19:25
7
Ban Song
19:49
19:50
8
Na San
20:04
20:05
9
Surat Thani
20:31
20:41
10
Chaiya
21:07
21:08
11
Lang Suan
21:51
21:52
12
Pak Tako
22:04
22:08
13
Sawi
22:20
22:21
14
Chumphon
22:43
22:49
15
Pathiu
23:09
23:10
17
Bang Saphan Yai
0:18
0:19
18
Don Sai
0:38
0:41
20
Prachuap Khiri Khan
1:16
1:17
21
Wang Phong
2:02
2:03
22
Hua Hin
2:18
2:22
23
Phetchaburi
3:08
3:10
24
Rachaburi
3:48
3:50
25
Ban Pong
4:18
4:19
26
Nakhon Pathom
4:36
4:38
27
Sala Ya
5:01
5:02
28
Bang Bamru
5:16
5:18
29
Bang Sue Junction
5:33
5:35
30
Sam Sen
5:41
5:43
31
Bangkok
5:55
5:55