Today Visit  2,923 [ All 9,292,096 ]
Today Check 4,589 [ All 15,771,474 ]
Thai English
Train No.
490
Type
Ordinary
Start-Final
Khiri Ratthanikhom - Surat Thani
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Khiri Ratthanikhom
6:00
2
Ban Yang
6:05
6:06
3
Khao Lung
6:10
6:11
4
Khlong Yan
6:16
6:17
5
Ban Don Riap
6:21
6:22
6
Ban Khanai
6:28
6:29
7
Ban Thung Luang
6:35
6:36
8
Ban Don Rak
6:45
6:46
9
Ban Thung Pho Junction
6:51
6:52
10
Surat Thani
6:58
6:58