Today Visit  3,266 [ All 6,682,337 ]
Today Check 5,560 [ All 11,478,961 ]
Thai English
Train No.
51
Type
Express
Start-Final
Bangkok - Chiang Mai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
00.00
22.00
2
Sam Sen
22.13
22.15
3
Bang Sue Junction
22.22
22.24
4
Bang Khen
22.34
22.35
5
Lak Si
22.41
22.42
6
Don Muang
22.48
22.50
7
Rangsit
22.58
22.59
8
Ayutthaya
23.29
23.36
9
Lop Buri
00.27
00.31
10
Nakhon Sawan
02.21
02.24
11
Taphan Hin
03.36
03.37
12
Phichit
04.01
04.02
13
Phitsanulok
04.37
04.40
14
Nong Tom
05.08
05.09
15
Phichai
05.30
05.31
16
Uttaradit
06.03
06.06
17
Sila At
06.10
06.20
18
Den Chai
07.17
07.20
19
Ban Pin
07.55
07.56
20
Mae Mo
09.11
09.16
21
Nakhon Lampang
09.51
10.01
22
Khun Tan
11.00
11.05
23
Lamphun
11.48
11.50
24
Chiang Mai
12.10
00.00