Today Visit  2,301 [ All 7,740,827 ]
Today Check 3,767 [ All 13,263,672 ]
Thai English
Train No.
51
Type
Express
Start-Final
Bangkok - Chiang Mai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
22:00
2
Sam Sen
22:13
22:15
3
Bang Sue Junction
22:22
22:24
4
Bang Khen
22:34
22:35
5
Lak Si
22:41
22:42
6
Don Muang
22:48
22:50
7
Rangsit
22:58
22:59
8
Ayutthaya
23:35
23:36
9
Lop Buri
0:27
0:31
12
Nakhon Sawan
2:21
2:24
13
Pak Nam Pho
2:30
2:36
14
Taphan Hin
3:36
3:37
15
Phichit
4:01
4:02
16
Phitsanulok
4:37
4:40
17
Nong Tom
5:08
5:09
18
Phichai
5:30
5:31
19
Uttaradit
6:03
6:06
20
Sila At
6:10
6:20
21
Den Chai
7:17
7:20
22
Ban Pin
7:55
7:56
23
Mae Mo
9:11
9:16
24
Nakhon Lampang
9:51
10:01
26
Khun Tan
11:00
11:05
27
Lamphun
11:48
11:50
28
Chiang Mai
12:10
12:10