Today Visit  289 [ All 7,662,869 ]
Today Check 417 [ All 13,136,746 ]
Thai English
Train No.
77
Type
Express
Start-Final
Bangkok - Nong Khai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
18:35
2
Sam Sen
18:48
18:50
3
Bang Sue Junction
18:56
18:58
4
Bang Khen
19:08
19:09
5
Lak Si
19:16
19:17
6
Don Muang
19:24
19:25
7
Rangsit
19:33
19:34
8
Ayutthaya
20:03
20:04
9
Ban Phachi Junction
20:21
20:22
10
Saraburi
20:42
20:43
11
Kaeng Khoi Junction
20:53
20:54
12
Pak Chong
22:07
22:10
13
Nakhon Ratchasima
23:18
23:28
14
Thanon Chira Junction
23:32
23:33
15
Muang Khong
0:17
0:18
16
Bua Yai Junction
0:33
0:43
17
Muang Phon
1:06
1:07
18
Ban Phai
1:29
1:31
19
Khon Kaen
2:00
2:02
20
Nam Phong
2:26
2:27
21
Kumphawapi
3:01
3:02
22
Udon Thani
3:30
3:35
23
Nong Khai
4:15
4:15