Today Visit  1,345 [ All 7,752,509 ]
Today Check 2,049 [ All 13,282,625 ]
Thai English
Train No.
78
Type
Express
Start-Final
Nong Khai - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Nong Khai
18:15
2
Udon Thani
18:50
18:52
3
Kumphawapi
19:17
19:18
4
Nam Phong
19:51
19:52
5
Khon Kaen
20:16
20:19
6
Ban Phai
20:48
20:49
7
Muang Phon
21:10
21:11
8
Bua Yai Junction
21:34
21:36
9
Muang Khong
21:49
21:50
10
Thanon Chira Junction
22:33
22:34
11
Nakhon Ratchasima
22:39
22:53
15
Pak Chong
0:28
0:31
17
Kaeng Khoi Junction
1:55
1:57
18
Saraburi
2:09
2:10
19
Ban Phachi Junction
2:28
2:29
20
Ayutthaya
2:48
2:50
21
Rangsit
3:24
3:25
22
Don Muang
3:34
3:36
23
Lak Si
3:44
3:45
24
Bang Khen
3:54
3:55
25
Bang Sue Junction
4:07
4:09
26
Sam Sen
4:17
4:19
27
Bangkok
4:35
4:35