Today Visit  1,088 [ All 6,828,326 ]
Today Check 1,671 [ All 11,732,801 ]
Thai English
Train No.
78
Type
Express
Start-Final
Nong Khai - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Nong Khai
18.15
2
Udon Thani
18:50
18:52
3
Kumphawapi
19:17
19:18
4
Nam Phong
19:51
19:52
5
Khon Kaen
20:16
20:19
6
Ban Phai
20:48
20:49
7
Muang Phon
21:10
21:11
8
Bua Yai Junction
21:34
21:36
9
Muang Khong
21:49
21:50
10
Thanon Chira Junction
22:33
22:45
11
Nakhon Ratchasima
22:50
23:04
12
Sikhiu
23.32
23.37
13
Pak Chong
00:37
00:42
14
Kaeng Khoi Junction
02:20
02:22
15
Saraburi
02:34
02:35
16
Ayutthaya
03:13
03:15
17
Rangsit
03:48
03:49
18
Don Muang
03:58
04:00
19
Lak Si
04:08
04:09
20
Bang Khen
04:18
04:19
21
Bang Sue Junction
04:31
04:33
22
Sam Sen
04:41
04:43
23
Bangkok
05:00
00:00