Today Visit  2,505 [ All 7,274,940 ]
Today Check 4,211 [ All 12,490,492 ]
Thai English
Train No.
84
Type
Express
Start-Final
Trang - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Trang
17:25
2
Huai Yot
18:00
18:01
3
Thung Song Junction
18:56
19:01
4
Khlong Chan Di
19:37
19:38
5
Ban Song
20:06
20:07
6
Na San
20:25
20:26
7
Surat Thani
21:01
21:04
8
Chaiya
21:39
21:40
9
Chumphon
23:50
00:01
10
Bang Saphan Yai
1:45
1:46
11
Wang Phong
3:52
3:53
12
Hua Hin
4:12
4:15
13
Phetchaburi
5:16
5:17
14
Rachaburi
6:07
6:08
15
Ban Pong
6:40
6:41
16
Nakhon Pathom
7:02
7:04
17
Sala Ya
7:33
7:34
18
Bang Bamru
7:51
7:52
19
Bang Sue Junction
8:08
8:11
20
Sam Sen
8:18
8:20
21
Bangkok
8:35
00:00