Today Visit  404 [ All 5,820,937 ]
Today Check 476 [ All 9,995,488 ]
Thai English
Train No.
84
Type
Express
Start-Final
Trang - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Trang
17.25
2
Huai Yot
18.00
18.01
3
Thung Song Junction
18.56
19.12
4
Na San
20.25
20.26
5
Surat Thani
21.01
21.04
6
Chaiya
21.39
21.4
7
Chumphon
23.50
23.59
8
Bang Saphan Yai
1.45
1.48
9
Wang Phong
3.52
3.53
10
Hua Hin
4.12
4.15
11
Phetchaburi
5.16
5.17
12
Rachaburi
6.07
6.08
13
Nakhon Pathom
7.02
7.04
14
Sala Ya
7.33
7.34
15
Bang Bamru
7.51
7.52
16
Bang Sue Junction
8.08
8.11
17
Sam Sen
8.18
8.20
18
Bangkok
8.35