Today Visit  12 [ All 7,524,460 ]
Today Check 19 [ All 12,909,296 ]
Thai English
Train No.
86
Type
Express
Start-Final
Nakhon Si Thammarat - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Nakhon Si Thammarat
15:00
2
Khao Chum Thong Junction
15:37
15:38
3
Thung Song Junction
16:13
16:20
4
Na Bon
16:35
16:36
5
Khlong Chan Di
16:51
16:52
6
Chawang
16:59
17:00
7
Ban Song
17:28
17:29
8
Na San
17:47
17:48
9
Surat Thani
18:23
18:37
10
Chaiya
19:12
19:13
11
Lang Suan
20:10
20:11
12
Chumphon
21:10
21:22
13
Pathiu
21:50
21:51
15
Map Ammarit
22:22
22:23
16
Bang Saphan Yai
23:07
23:08
17
Prachuap Khiri Khan
0:14
0:15
19
Wang Phong
1:23
1:24
20
Hua Hin
1:43
1:47
22
Phetchaburi
2:57
2:58
24
Rachaburi
4:03
4:04
25
Nakhon Pathom
4:58
5:00
26
Sala Ya
5:29
5:30
27
Bang Bamru
5:48
5:49
28
Bang Sue Junction
6:05
6:07
29
Sam Sen
6:14
6:16
30
Bangkok
6:30
00:00