Today Visit  609 [ All 5,800,712 ]
Today Check 893 [ All 9,961,329 ]
Thai English
Train No.
86
Type
Express
Start-Final
Nakhon Si Thammarat - Bangkok
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Nakhon Si Thammarat
15.00
2
Khao Chum Thong Junction
15.37
15.38
3
Thung Song Junction
16.13
16.20
4
Na Bon
16.35
16.36
5
Khlong Chan Di
16.51
16.52
6
Chawang
16.59
17.00
7
Ban Song
17.28
17.29
8
Na San
17.47
17.48
9
Surat Thani
18.23
18.37
10
Chaiya
19.12
19.13
11
Lang Suan
20.10
20.11
12
Chumphon
21.10
21.22
13
Pathiu
21.50
21.51
14
Map Ammarit
22.22
22.25
15
Bang Saphan Yai
23.07
23.08
16
Prachuap Khiri Khan
00.14
00.15
17
Wang Phong
01.23
01.24
18
Hua Hin
01.43
01.47
19
Phetchaburi
02.57
02.58
20
Rachaburi
04.03
04.04
21
Nakhon Pathom
04.58
05.00
22
Sala Ya
05.29
05.30
23
Bang Bamru
05.48
05.49
24
Bang Sue Junction
06.05
06.07
25
Sam Sen
06.14
06.16
26
Bangkok
06.30