Today Visit  1,979 [ All 7,669,073 ]
Today Check 3,011 [ All 13,146,443 ]
Thai English
Train No.
9
Type
Start-Final
Bangkok - Chiang Mai
No.
Stop Station
Arr
Dep
1
Bangkok
18:10
2
Sam Sen
18:23
18:25
3
Bang Sue Junction
18:31
18:34
4
Bang Khen
18:43
18:44
5
Lak Si
18:49
18:50
6
Don Muang
18:55
18:57
7
Rangsit
19:06
19:07
8
Ayutthaya
19:44
19:45
9
Lop Buri
20:41
20:42
10
Nakhon Sawan
22:14
22:17
11
Phitsanulok
00:15
00:18
12
Sila At
01:44
01:54
13
Den Chai
02:48
02:51
14
Nakhon Lampang
04:57
05:01
15
Khun Tan
06:01
06:06
16
Lamphun
06:50
06:51
17
Chiang Mai
07:15
00:00