Visit today  3,220 [ All 7,661,919 ]
Check today 5,042 [ All 13,135,228 ]
Thai English
Type :  
Train No.  10 :   Chiang Mai - Bangkok
No. Name Station Arr Dep
1 Chiang Mai 18:00
2 Lamphun 18:19 18:20
3 Khun Tan 19:16 19:21
4 Nakhon Lampang 20:12 20:17
5 Den Chai 22:33 22:36
6 Sila At 23:32 23:33
7 Phitsanulok 00:47 00:50
8 Nakhon Sawan 02:38 02:41
9 Lop Buri 04:04 04:05
10 Ayutthaya 04:58 04:59
11 Rangsit 05:45 05:46
12 Don Muang 05:56 05:58
13 Lak Si 06:05 06:06
14 Bang Khen 06:14 06:15
15 Bang Sue Junction 06:25 06:27
16 Sam Sen 06:35 06:37
17 Bangkok 06:50 00:00