Visit today  3,143 [ All 7,661,842 ]
Check today 4,953 [ All 13,135,139 ]
Thai English
Type : Rapid Train  
Train No.  171 :   Bangkok - Sungai Kolok
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 13:00
2 Sam Sen 13:14 13:16
3 Bang Sue Junction 13:23 13:33
4 Bang Bamru 13:49 13:50
5 Taling Chan Junction 13:54 13:55
6 Sala Ya 14:08 14:09
7 Nakhon Pathom 14:36 14:37
8 Ban Pong 14:54 14:55
9 Rachaburi 15:25 15:26
10 Phetchaburi 16:10 16:11
11 Nong Chok 16:29 16:33
12 Hua Hin 17:14 17:17
13 Prachuap Khiri Khan 18:35 18:36
14 Ban Krut 19:28 19:29
15 Bang Saphan Yai 19:45 19:46
16 Pathiu 20:45 20:46
17 Chumphon 21:12 21:21
18 Sawi 21:51 21:52
19 Lang Suan 22:23 22:24
20 Lamae 22:46 22:47
21 Tha Chana 23:11 23:12
22 Chaiya 23:33 23:34
23 Tha Chang 23:48 23:52
25 Surat Thani 0:22 0:27
26 Na San 1:04 1:05
27 Ban Song 1:25 1:26
28 Thung Song Junction 2:29 2:39
29 Cha-uat 3:40 3:41
30 Phatthalung 4:20 4:22
31 Hat Yai Junction 5:52 6:45
32 Chana 7:21 7:22
33 Thepha 7:49 7:50
34 Pattani 8:09 8:10
35 Na Pradu 8:19 8:20
36 Wat Chang Hai 8:25 8:26
37 Yala 8:46 8:48
38 Raman 9:07 9:08
39 Ruso 9:23 9:24
40 Marubo 9:43 9:44
41 Tanyong Mat 9:55 9:56
42 Cho Ai Rong 10:09 10:10
43 Sungai Padi 10:29 10:30
44 Sungai Kolok 10:45 00:00