Visit today  4,997 [ All 9,163,780 ]
Check today 7,943 [ All 15,558,295 ]
Thai English China
Type :  
Train No.  23 :   Bangkok - Ubon Ratchathani
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 20:30
2 Sam Sen 20:42 20:43
3 Bang Sue Junction 20:47 20:49
4 Bang Khen 20:57 20:58
5 Lak Si 21:03 21:04
6 Don Muang 21:09 21:11
7 Rangsit 21:20 21:21
8 Ayutthaya 21:52 21:53
9 Saraburi 22:35 22:36
10 Pak Chong 0:07 0:10
11 Nakhon Ratchasima 1:36 1:46
12 Lam Plai Mat 03:02 03:03
14 Buri Ram 03:31 03:34
15 Surin 04:13 04:14
16 Sikhoraphum 04:42 04:43
17 Uthumphon Phisai 05:19 05:20
18 Si Sa Ket 05:38 05:39
19 Kanthararom 06:05 06:06
20 Ubon Ratchathani 06:35 00:00