Visit today  3,149 [ All 7,661,848 ]
Check today 4,959 [ All 13,135,145 ]
Thai English
Type :  
Train No.  25 :   Bangkok - Nong Khai
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 20:00
2 Sam Sen 20:12 20:14
3 Bang Sue Junction 20:21 20:23
4 Bang Khen 20:34 20:35
5 Lak Si 20:41 20:42
6 Don Muang 20:48 20:50
7 Rangsit 21:00 21:01
8 Ayutthaya 21:40 21:41
10 Saraburi 22:22 22:23
11 Kaeng Khoi Junction 22:33 22:35
12 Bua Yai Junction 02:40 02:50
13 Muang Phon 03:16 03:17
14 Ban Phai 03:40 03:43
15 Khon Kaen 04:17 04:19
16 Nam Phong 04:46 04:47
17 Kumphawapi 05:23 05:24
18 Udon Thani 05:53 05:58
19 Nong Khai 06:45 00:00