Visit today  2,382 [ All 7,740,908 ]
Check today 3,891 [ All 13,263,796 ]
Thai English
Type :  
Train No.  31 :   Bangkok - Hat Yai Junction
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 14:45
2 Sam Sen 14:58 15:00
3 Bang Sue Junction 15:07 15:09
4 Bang Bamru 15:25 15:26
5 Sala Ya 15:42 15:43
6 Nakhon Pathom 16:09 16:11
7 Rachaburi 17:00 17:01
8 Phetchaburi 17:46 17:47
9 Hua Hin 18:42 18:45
11 Chumphon 22:34 22:45
14 Surat Thani 1:23 1:26
15 Thung Song Junction 3:14 3:22
16 Phatthalung 5:04 5:06
17 Hat Yai Junction 6:35 00:00