Visit today  3,224 [ All 7,661,923 ]
Check today 5,046 [ All 13,135,232 ]
Thai English
Type : Special Express Train  
Train No.  41 :   Bangkok - Yala
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 22:50
2 Sam Sen 23:03 23:05
3 Bang Sue Junction 23:11 23:13
4 Bang Bamru 23:29 23:30
5 Sala Ya 23:45 23:46
6 Nakhon Pathom 0:08 0:09
7 Ban Pong 0:25 0:26
8 Rachaburi 0:51 0:52
9 Phetchaburi 1:28 1:29
11 Hua Hin 2:20 2:24
13 Prachuap Khiri Khan 3:29 3:30
14 Ban Krut 4:14 4:15
16 Bang Saphan Yai 4:32 4:33
17 Map Ammarit 5:06 5:07
18 Pathiu 5:26 5:27
19 Chumphon 5:49 5:59
20 Sawi 6:23 6:24
21 Lang Suan 6:48 6:49
22 Lamae 7:03 7:04
23 Tha Chana 7:21 7:22
24 Chaiya 7:37 7:38
25 Surat Thani 8:05 8:15
26 Na San 8:43 8:44
27 Ban Song 8:59 9:00
28 Khlong Chan Di 9:26 9:27
29 Thung Song Junction 9:49 9:54
30 Phatthalung 11:10 11:12
31 Hat Yai Junction 12:34 12:50
32 Pattani 14:03 14:04
33 Yala 14:30 00:00