Visit today  3,221 [ All 7,661,920 ]
Check today 5,043 [ All 13,135,229 ]
Thai English
Type : Special Express Train  
Train No.  45 :   Bangkok - Padang Besar
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 15:10
2 Sam Sen 15:23 15:25
3 Bang Sue Junction 15:32 15:34
4 Bang Bamru 15:50 15:51
5 Sala Ya 16:08 16:09
6 Nakhon Pathom 16:36 16:38
7 Ban Pong 16:57 16:58
8 Rachaburi 17:29 17:30
9 Phetchaburi 18:14 18:15
10 Hua Hin 19:10 19:13
11 Wang Phong 19:32 19:33
12 Prachuap Khiri Khan 20:35 20:36
13 Bang Saphan Yai 21:42 21:43
15 Chumphon 23:15 23:24
18 Surat Thani 2:00 2:03
19 Thung Song Junction 3:50 4:00
20 Cha-uat 5:03 5:04
21 Phatthalung 5:46 5:48
22 Bang Kaeo 6:16 6:17
23 Hat Yai Junction 7:20 7:58
24 Khlong Ngae 8:25 8:26
26 Padang Besar 8:53