Visit today  3,140 [ All 7,661,839 ]
Check today 4,950 [ All 13,135,136 ]
Thai English
Type : Express  
Train No.  51 :   Bangkok - Chiang Mai
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 22:00
2 Sam Sen 22:13 22:15
3 Bang Sue Junction 22:22 22:24
4 Bang Khen 22:34 22:35
5 Lak Si 22:41 22:42
6 Don Muang 22:48 22:50
7 Rangsit 22:58 22:59
8 Ayutthaya 23:35 23:36
9 Lop Buri 0:27 0:31
12 Nakhon Sawan 2:21 2:24
13 Pak Nam Pho 2:30 2:36
14 Taphan Hin 3:36 3:37
15 Phichit 4:01 4:02
16 Phitsanulok 4:37 4:40
17 Nong Tom 5:08 5:09
18 Phichai 5:30 5:31
19 Uttaradit 6:03 6:06
20 Sila At 6:10 6:20
21 Den Chai 7:17 7:20
22 Ban Pin 7:55 7:56
23 Mae Mo 9:11 9:16
24 Nakhon Lampang 9:51 10:01
26 Khun Tan 11:00 11:05
27 Lamphun 11:48 11:50
28 Chiang Mai 12:10 12:10