Visit today  3,152 [ All 7,661,851 ]
Check today 4,962 [ All 13,135,148 ]
Thai English
Type : Express  
Train No.  75 :   Bangkok - Nong Khai
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 8:20
2 Sam Sen 8:32 8:34
3 Bang Sue Junction 8:38 8:40
4 Nikhom Rotphai Khomo Sip-et 8:45 8:46
5 Bang Khen 8:51 8:52
6 Lak Si 8:58 8:59
7 Don Muang 9:04 9:05
8 Rangsit 9:12 9:13
9 Ayutthaya 9:41 9:42
10 Ban Phachi Junction 9:58 9:59
11 Saraburi 10:17 10:18
12 Kaeng Khoi Junction 10:28 10:30
13 Kaeng Sue Ten 10:57 10:58
14 Khok Salung 11:12 11:13
15 Lam Narai 11:41 11:44
16 Ban Wa Tabaek (Thep Sa Thit) 12:30 12:31
17 Bamnet Narong 12:58 12:59
18 Chatturat 13:14 13:15
19 Ban Luam 13:37 13:38
20 Bua Yai Junction 14:04 14:14
21 Nong Bua Lai 14:24 14:25
22 Muang Phon 14:41 14:42
23 Ban Phai 15:04 15:06
24 Khon Kaen 15:35 15:37
25 Nam Phong 16:01 16:02
26 Non Sa-at 16:24 16:25
27 Kumphawapi 16:38 16:39
28 Huai Sam Phat 16:47 16:48
29 Udon Thani 17:07 17:10
30 Nong Khai 17:45 17:45