Visit today  3,146 [ All 7,661,845 ]
Check today 4,956 [ All 13,135,142 ]
Thai English
Type : Express  
Train No.  77 :   Bangkok - Nong Khai
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 18:35
2 Sam Sen 18:48 18:50
3 Bang Sue Junction 18:56 18:58
4 Bang Khen 19:08 19:09
5 Lak Si 19:16 19:17
6 Don Muang 19:24 19:25
7 Rangsit 19:33 19:34
8 Ayutthaya 20:03 20:04
9 Ban Phachi Junction 20:21 20:22
10 Saraburi 20:42 20:43
11 Kaeng Khoi Junction 20:53 20:54
12 Pak Chong 22:07 22:10
13 Nakhon Ratchasima 23:18 23:28
14 Thanon Chira Junction 23:32 23:33
15 Muang Khong 0:17 0:18
16 Bua Yai Junction 0:33 0:43
17 Muang Phon 1:06 1:07
18 Ban Phai 1:29 1:31
19 Khon Kaen 2:00 2:02
20 Nam Phong 2:26 2:27
21 Kumphawapi 3:01 3:02
22 Udon Thani 3:30 3:35
23 Nong Khai 4:15 4:15