Visit today  341 [ All 8,600,235 ]
Check today 547 [ All 14,656,154 ]
Thai English
Type :  
Train No.  9 :   Bangkok - Chiang Mai
No. Name Station Arr Dep
1 Bangkok 18:10
2 Sam Sen 18:23 18:25
3 Bang Sue Junction 18:31 18:34
4 Bang Khen 18:43 18:44
5 Lak Si 18:49 18:50
6 Don Muang 18:55 18:57
7 Rangsit 19:06 19:07
8 Ayutthaya 19:44 19:45
9 Lop Buri 20:41 20:42
10 Nakhon Sawan 22:14 22:17
11 Phitsanulok 00:15 00:18
12 Sila At 01:44 01:54
13 Den Chai 02:48 02:51
14 Nakhon Lampang 04:57 05:01
15 Khun Tan 06:01 06:06
16 Lamphun 06:50 06:51
17 Chiang Mai 07:15 00:00